18. okt
Kogu maailm maadleb toorainekriisiga, aga kui ohtlik on kriis maavarateadlase pilgu läbi ja mis seda kriisi lahendada aitaks? Millised on üldse kriitilised maavarad ja kuidas saaksime tagada varustuskindluse?
Toostusuudised.ee toetajad:
Elering esitas täna koos Läti, Leedu ja Poola elektri süsteemihalduritega rahastustaotluse Euroopa Liidu järgmisesse eelarveperioodi, et viia ellu Balti riikide elektrisüsteemide Mandri-Euroopa sagedusalaga sünkroniseerimise investeeringute viimane etapp.
Kolmandas kvartalis tootsid Eesti elektrijaamad taastuvelektrit 481 gigavatt-tundi ehk 11 protsendi võrra vähem kui eelmise aasta samal perioodil. Taastuvatest allikatest toodetud elektrienergia moodustab üheksa kuu kokkuvõttes 40 protsenti Eesti elektritoodangust ja veerandi tarbimisest.
Toiduliit, maaeluminister ja Nõo lihatööstus tunnustasid täna ettevõtte peatehnoloogi Anne Värät, kes pälvis oma 24 aasta pikkuse töö ja panuse eest Eesti toidutööstusesse 2021. aasta „Südamega Tegija“ tiitli.
Rahvusvaheline kaubandusorganisatsioon International Trade Council (ITC) tunnustas eile õhtul virtuaalsel auhindamisüritusel „Go Global Awards“ Ettevõtluse Arendamise Sihtasutust (EAS) kõrgeima ehk kuldauhinnaga ekspordi edendaja kategoorias.
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077