6. dets
Tööstusmetalle on viimastel nädalatel tabanud langus, sest turgudel muretsetakse koroonaviiruse omikronitüve pärast, mis võib hakata majanduse taastumist pärssima ja seega mõjuda metallide nõudlusele kehvasti. Lisaks sellele plaanib Föderaalreserv rahapoliitikat karmistama hakata.
Toostusuudised.ee toetajad:
Maailma ühe suurima termopuidust materjalide tootja Thermory Lool asuvas tehases on valminud uus termokompleks, mis aitab ettevõttel vastata kasvanud globaalsele nõudlusele.
Eestisse uue põlvkonna väikereaktoriga tuumajaama planeeriva Fermi Energia kaalutavatest reaktoritest esimene omatüübiline rajatakse Kanadasse, Ontario provintsis asuvasse Darlingtoni tuumajaama, teatas ettevõte.
Investeerimisotsuste tegemisel ja tootearenduses on prototüüpimine ja füüsilises elus läbiproovimine protsessi simuleerimisest märgatavalt kallimad ja aeganõudvamad lahendused, märgib digiekspert Lauri Antalainen.
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Suti sõnul on märgiliselt oluline, et Eesti teadus- ja arendustegevuse (TA) kasvu veavad ettevõtted.
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077