• 02.04.25, 16:27

Kolmandal 3D-modelleerimise võistlusel särasid Eesti Maaülikooli tudengid

Maaülikoolis toimunud kolmandal 3D-tootedisaini võistlusel said oma Fusioni oskused proovile panna kõik tehnika- ja disainihuvilised. Parimaks pärjati võistkond TÜS Juunior.
Tänavused parimad 3D-modelleerijad õpivad Eesti Maaülikoolis.
  • Tänavused parimad 3D-modelleerijad õpivad Eesti Maaülikoolis.
  • Foto: Eesti Maaülikool
Peavõit võistluse toimumispaigast kaugele ei läinud - võitjad olid Eesti Maaülikooli inseneeriatudengid Hannes Aasavelt, Kristofer Jallai, Marcus Veber ja Mihkel Kullerkupp.

Seotud lood

Uudised
  • 28.03.24, 13:06
Eesti Maaülikoolis selgus parim 3D Fusion tootedisainer
Eesti Maaülikoolis toimus juba teist korda 3D tootedisainerite võistlus Fusion, kus oma võimeid said proovile panna kõik seda tarkvara tundvad tehnikahuvilised.
Uudised
  • 04.04.23, 15:30
Eesti Maaülikoolis selgus parim 3D modelleerija
Eesti Maaülikoolis toimus esimest korda Fusion 360 modelleerimise ja tootedisaini võistlus, kus oma võimeid said proovile panna kõik seda tarkvara tundvad tehnikahuvilised.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.25, 13:41
Neli tõde jätkusuutlikust metsandusest Eestis
Teadlik metsamajandamine mitte ainult ei paranda metsade tervist ja elurikkust, vaid tagab ka kvaliteetse puidu tootmise ja majandusliku tulu tulevikus. Jätkusuutlik metsamajandus on võtmetegur kliimamuutuse leevendamisel ja loodusvarade säilitamisel, luues tasakaalu ökoloogiliste, majanduslike ja sotsiaalsete hüvede vahel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele