Eesti Maaülikoolis selgus parim 3D Fusion tootedisainer
Eesti Maaülikoolis toimus juba teist korda 3D tootedisainerite võistlus Fusion, kus oma võimeid said proovile panna kõik seda tarkvara tundvad tehnikahuvilised.
Võistluspäeva lõpuks pärjati parimateks tootedisaineriteks võistkond TÜS Seeniorid, kuhu kuulusid maaülikooli inseneeriatudengid Märt Nõmme, Kristjan Hordo, Siim Klaassen ja Sander Loik.
Eesti Maaülikoolis toimus esimest korda Fusion 360 modelleerimise ja tootedisaini võistlus, kus oma võimeid said proovile panna kõik seda tarkvara tundvad tehnikahuvilised.
Euroopa ja teiste rahvusvaheliste turgudega võrreldes on Eesti elektroonikatööstus täna tipp-tasemel - paindlikkus ja kiirus meelitavad elektroonikaettevõtteid just Eestisse oma prototüüpe valmistama. Aga mis tagab arendustöö edu?
Paljud suured ettevõtted hoiavad oma IT-osakonda kiivalt enda lähedal, kartes, et kontrollist loobumine toob kaasa kaose. Üks Euroopa kiiremini kasvavaid tootmisgruppe tegi aga mõned aastad tagasi kannapöörde: saatis peaaegu kogu oma IT-tiimi ära ja andis võtmed üle teisele ettevõttele. Kuidas on see aidanud keskenduda põhitegevusele ja vabaneda tüütust rutiinist?