AS Saku Metall Allhanke Tehas sai esimese ettevõttena Baltimaades Quality Association Industrial Coating (Qualitätsgemeinschaft Industriebeschichtung e.V. QIB) pulbervärviliini
"Võtsin teadlikult enne tööle asumist aja maha, sest teadsin, et ees on intensiivne periood," ütleb möödunud aasta augusti metallitööstust Saku Metall Allhanke Tehast juhtima asunud Gerth Kivima, kes hindab oma esimest juhiaastat edukaks.
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.