• 15.06.23, 11:30

Saku Metall investeeris miljoni uude laserlõikepinki

Metallitööstus Saku Metall Allhanke Tehas investeeris miljon eurot uude laserlõikepinki, et parandada tarnekindlust.
Ettevõtte plaane ja kasvu arvesse võttes on oluline äsja soetatud tehnoloogiat oma majas hoida, märkis ettevõtte juht Gerth Kivima.
  • Ettevõtte plaane ja kasvu arvesse võttes on oluline äsja soetatud tehnoloogiat oma majas hoida, märkis ettevõtte juht Gerth Kivima.
  • Foto: Harro Puusild
Soovime tootmisahela esimest otsa senisest enam automatiseerida, et see oleks võimalikult efektiivne, selgitas Saku Metall Allhanke Tehas AS-i juht Gerth Kivima Tööstusuudistele. „See on ka kõige madalama lisandväärtusega tootmisprotsess meie tehases,“ lisas Kivima.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele