EAS muutis digitaliseerimise teekaardi toetuse tingimusi
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) pakub alates tänasest, 17. septembrist võimalust taotleda digitaliseerimise edendamise toetust muutunud tingimustel.
Muudetud on toetatavate tegevuste ulatust, näiteks on nüüd võimalik ka tarkvarade rakendamisega seotud protsesside analüüsimine.
Foto: Pixabay
Toetuse abil saab kaasata kogemustega eksperte digitaalse teekaardi koostamiseks, millega hinnata ettevõtte digitaliseeritust, kitsaskohti ning arenguvõimalusi läbi tootmiskorralduse protsesside tõhustamise, digitaliseerimise ja automatiseerimise.
Alates 15. veebruarist saavad ettevõtted taotleda Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (EAS) digitaliseerimise teekaardi toetust, mis aitab kaardistada ettevõtte arenguvõimalusi läbi tootmiskorralduse protsesside tõhustamise, digitaliseerimise ja automatiseerimise.
Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem allkirjastas eile määruse „Digitaliseerimise teekaardi toetamise tingimused ja kord“. Määruse kohaselt avaneb Eesti ettevõtetel peagi võimalus saada toetust digitaliseerimise teekaardi koostamisele, millega antakse ettevõtetele hinnang ja soovitused erinevate digilahenduste kasutuselevõtmiseks tulevikus.
Tahame jõuda sinnamaani, et aastaks 2030 oleks tööstuse osakaal Eesti SKP-s oluliselt suurem kui praegu, rääkis ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt täna toimuval konverentsil Tark Tööstus 2021.
Tänasest saavad tööstusettevõtted taotleda Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (EAS) digidiagnostika toetust, mis aitab kaardistada ettevõtte arenguvõimalusi läbi tootmiskorralduse protsesside tõhustamise, digitaliseerimise ja automatiseerimise.
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.