Kalev Chocolate Factory juht lahkub

Magusatootja Kalev Chocolate Factory (Kalev) tegevdirektor Mait Nilson lahkub homme ametist ning ettevõte alustab uue juhi otsingut.

Kalevi teatel on ettevõte juhatuse liige Marko Kaha tegevdirektori asetäitja kuni uue juhi kinnitamiseni.

„Tahan siiralt tänada Mait Nilsonit ettevõtte arendamise eest. Pikkade traditsioonidega Kalev on Eesti kõige väärtuslikum kaubamärk, mida toetab väga asjatundlik personal. Kalevi tootmistegevus on väga hästi korraldatud ning tal on potentsiaali turgude laiendamiseks ning tootmisvõimsuse paremaks rakendamiseks," ütles Kalevi nõukogu esimees Rabbe Wikström. Ta lisas, et ettevõtte uus juht tuleb kindlasti Eestist.

„Nüüd, peale ettevõtte edukat üleandmist uuele omanikule, olen veendunud, et Kalevi tulevik on kindlustatud ning mul on sobiv hetk juhtimisülesanded üle anda. Minu vaated Kalevi strateegilistest suundadest ühtivad suures osas uute omanikega omadega,” ütles Nilson.

Mait Nilson töötas Kalevis 2005. aasta maikuust, algselt tootmisdirektori, grupi restruktureerimise järgselt aga ASi Kalev Chocolate Factory juhatuse liikmena ja tegevdirektorina.

Üle 200aastase ajalooga Kalev on Eesti ðokolaadikondiitri- ja suhkrukondiitritoodete valmistaja ning ðokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete müüja. Peamised välisturud on Balti riigid, Skandinaaviamaad ning Venemaa. Ettevõtte aastakäive on ligi 28 miljonit eurot ning seal töötab ligi 400 inimest.

Alates 27. maist 2010 kuulub Kalev rahvusvahelisse Orkla kontserni ja on osa Orkla Fenno-Balticu divisjonist, mis on Orkla Foods Nordicu Soome ja Põhjamaade haru.

Osale arutelus

  • Silvia Kruusmaa

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara