AQ Lasertooli uus tsehh annab tööd 50le inimesele

30. augustil avab AQ Lasertool Pärnumaal
Audru vallas uue tsehhi. Juurdeehitusega lisandub ettevõtte senisele 3000 m2
tootmispinnale 7000 m2.

AQ Lasertool ekspordib kogu oma toodangu - ettevõte valmistab metallist konstruktsioone Volvole ja Scaniale, alumiiniumtooteid Bombardieri rongitööstusele, roostevabu detaile ABBle ja energeetikasektorile. Uue tootmispinna kasutusse võtmine annab võimaluse ekspordimahu suurendamiseks enam kui poole võrra, teatas firma.

AQ Lasertool OÜ on Stockholmi börsil noteeritud kontserni Aros Quality Group AB tütarettevõte, mis tegutseb Eestis Pärnumaal Audru vallas alates aastast 2003. AQ Lasertoolis on tööl 100 inimest, uue maja valmimisega lisandub 50 uut töökohta. Firma koolitab kvaliteedi huvides oma töötajad ise - ettevõttes kohapeal toimub keevitajate väljaõpe ja sertifitseerimine. Töötajatel on kaasaegsed töötingimused, ettevõtte poolt on tagatud tervisekontroll ja 24tunnine õnnetusjuhtumikindlustus.

Haruldane on, et ettevõte on sertifitseeritud autotööstuse kõrgema kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiga TS 16949, keevitusstandardiga EN 729-2 ja keskkonnastandardiga ISO 14001. AQ Lasertool on ka ainus firma Baltikumis, mis kasutab 5teljelist freespinki, millega on võimalik teostada hõõrdkeevitusprotsessi.

Osale arutelus

  • Mariliis Pinn

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara