Scanfil: konkurendi laienemine meid ei mõjuta

Pärnumaal asuv tööstuselektroonika seadmete tootmise ja müügiga tegelev Scanfil leiab, et AQ Lasertooli laienemisplaanid ei tohiks neid mõjutada. 

"Ruukki (Ruukki Products AS – toim.) koondas palju töötajaid, usun, et AQ Lasertool OÜ leiab Pärnust endale üksjagu kaadrit. Tegeleme tööstuselektroonika tootmisega, aga meid ta ei tohiks niimoodi mõjutada, et  hakkaks töötajaid üle võtma," sõnas Scanfil OÜ personalispetsialist Kadri Karula.

Karula ütles, et teadaolevalt on AQ Lasertooli väga hea palgatasemega ettevõte ning neil ei tohiks tööjõu leidmisega probleemi tekkida.

Scanfili personaliplaanidest rääkides ütles ta, et Soome tehas küll kolib järjest neile üle, kuid see oli juba eelmise aasta programm ning sel aastal peaks see lõppema.

"Ühed lepingud kaovad ära ning teised tulevad uuesti peale, praegu me uusi töötajaid juurde pole võtnud. Oleme majasiseselt saanud töötajad paika," märkis personalispetsialist.

"Tööd tuleb ühest otsast, juurde, kuid teiselt poolt jääb vähemaks. Kuulume Soome kontserni ja sõltub sellest, mida kontsern otsustab," rääkis Karula uute töötajate värbamisest.

Osale arutelus

  • Katre Pilvinski

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara