Ootamine on raiskamise vorm, aga see on võimalik muuta väärtuseks, kirjutab ABB Eesti mootorite ja generaatorite tootmisüksuse juht Argo Aavik vastuses Tööstusuudiste palvele jagada oma muutuste juhtimise põhimõtteid.
![Ärge valige kunagi meeskonda, tarnijate, koostööpartnerite ja klientide hulka oma sõpru, soovitab kogenud tööstusjuht Argo Aavik.](https://static-img.aripaev.ee/?type=preview&uuid=45bc4400-c6bc-59d4-95bd-2a154fad6c56&width=3840&q=70)
- Ärge valige kunagi meeskonda, tarnijate, koostööpartnerite ja klientide hulka oma sõpru, soovitab kogenud tööstusjuht Argo Aavik. Foto: ABB Eesti
Muutuste juhtimine tööstuses on keeruline protsess, mille eduka tulemuse määr on statistika järgi vaid 32%. Selleks, et muutused õnnestuks, on vaja struktureeritud juhtimist, mis läbib järgmisi etappe: teadlikkus, praeguse olukorra hindamine, visiooni määratlus, eesmärkide seadmine, tegevusplaan, teostamine ja tagasiside.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Juhina tuleb olla valmis selleks, et pingelise töö tõttu tuleb mõnest asjast elus loobuda, selgitab peagi endine suurtööstuse Estonian Celli juhatuse liige Siiri Lahe vastuses Tööstusuudiste palvele jagada oma juhtimispõhimõtteid.
Kui veel 20 aastat olid koht- ehk LAN-võrku liidetud põhiliselt arvutid, siis täna on ühises võrgus kõik seadmed alates küttelahendusest, valgustusest ja külmkapist kuni tööstusseadmeteni. Tehnoloogia areneb hoogsalt ja järk-järgult liigutakse vaskkaablil põhinevatelt ühendustelt üle fiiberoptilistele ja üle õhu lahendustele. LAN-võrgu olevikust ja tulevikust räägib YEInternationali tootejuht Henri Voogla.