• 21.02.24, 14:24

Eesti kaerajook säras maailma suurimal toidumessil

Dubais rahvusvahelisel toidumessil Gulfood 2024 innovatsiooniauhindade jagamisel võitis tervisetoodete kategoorias peaauhinna kaerajooki tootev YOOK.
YOOK Productioni juht Katre Kõvask.
  • YOOK Productioni juht Katre Kõvask.
  • Foto: Raul Mee
YOOK Production käivitas hiljuti Türil Baltimaade esimene kaerajoogitehase, et tuua turule esialgu kolm erineva maitsega toodet. Poelettidele jõuab täisterakaerahelvestest toodetud gluteenivaba baristajook; organic-jook, mis sobib nii joomiseks, kohvile valamiseks kui pudru ja hommikuhelveste sisse; ning kolmandaks vitamiinide ja kaltsiumiga rikastatud kaerajook.

Seotud lood

Uudised
  • 12.02.24, 15:18
Kaerajoogitehas YOOK alustas tööd
Türil alustas tootmist Baltimaade esimene kaerajoogitehas, millesse Eesti ettevõtjad on investeerinud üle 13 miljoni euro.
Saated
  • 27.11.23, 16:06
Tippjuht pürgib uue tehasega kiiresti Baltikumi turuliidriks
"Väiksemat ambitsiooni, kui olla Baltikumis turuliidrid, meil ei ole," rääkis kaerajoogitehase Yook Production juht Katre Kõvask saates "Kuum tool“.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele