"Väiksemat ambitsiooni, kui olla Baltikumis turuliidrid, meil ei ole," rääkis kaerajoogitehase Yook Production juht Katre Kõvask saates "Kuum tool“.
Kaerajoogitehase Yook Production juht Katre Kõvask lubas, et esimesed joogid jõuavad tehasest poelettidele veel sel aastal.

Seotud lood

Uudised
  • 08.09.23, 12:08
YOOK Productioni juht Katre Kõvask: valmistume tootmiskatsetusteks ja sügise jooksul loodame turule tulla
Oleme jõudmas tootmiskatsetuste faasi ja loodame sügise jooksul toodetega poodidesse jõuda, ütleb kaerajoogitehast YOOK Production käivitav Katre Kõvask.
Saated
  • 14.11.22, 14:01
Uut tehast käivitav Katre Kõvask turuseisust: arvan, et rahunemist näeme kevadel
Tööstusuudised eetris. Kaerajoogitootja YOOK Production pani 9. novembril oma uuele tehasele nurgakivi ja plaanib tootmist alustada tuleva aasta suvel.
Uudised
  • 10.11.22, 07:00
Suurinvesteering: Türil hakatakse tootma kaerajooki
Eile sai Türil nurgakivi Baltimaade esimene kaerajoogi tootmishoone. Eesti ettevõtjad investeerivad uudse ja keskkonnasäästliku tootmise käivitamisse ligi 12 miljonit eurot. Tehas valmib järgmiseks suveks.
Uudised
  • 08.11.22, 08:30
Türil saab täna nurgakivi Baltimaade esimene kaerajoogi tootmishoone
Täna pannakse Türil nurgakivi Baltimaade esimese kaerajoogi Yook tootmishoonele. Eesti ettevõtjad investeerivad uudse ja keskkonnasäästliku tootmise käivitamisesse ligi 12 miljonit eurot. Tehas valmib järgmiseks suveks.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele