Tootmisettevõtete suurim probleem on automaatika programmeerimine

Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija
Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija

Tööstusautomaatika kasutamises ei ole tänasel päeval enam midagi uut ja innovaatilist, kuid ometigi on selles vallas veel palju vajakajäämisi. Suurimaks probleemiks erinevatel tootmisettevõtetel on aga ennekõike tööstusautomaatika programmeerimine.

Raasiku Elektri tegevjuht Kristo Kaugija on aga võtnud sihiks selles vallas midagi muuta ning just selle tarbeks löönud käed Electromatix’iga, et hakata pakkuma täislahendust. „Kui senimaani oleme meie klientidele väljastanud ainult elektrikilpe, siis nüüd saame pakkuda ka kilpide programmeerimist,“ ütleb Kaugija.

„Nägime ettevõttele laekuvates päringutes, et sellise teenuse järgi on reaalne vajadus. Kui vanasti pidime inimesi mujale suunama, siis nüüdsest saame kogu asja pakkuda nii-öelda maja siseselt ja enam ei pea klient mööda erinevaid ettevõtteid jooksma, et leida endale see sobiv lahendus.“

Kristi Tölp, kes omab pikaajalist tööstusseadmete programmeerimise kogemust mitmes erinevas valdkonnas ütleb, et Electromatix meeskonna jaoks on oluline pakkuda just „rätsep“ lahendust. „Enamasti vaadatakse tööstusautomaatika programmeerimist kui massilise töö tegemist ja just seetõttu tekivad sisse ka vead, millele algselt ei osata tähelepanu pöörata. Meie ühine kompetents võimaldab pakkuda tööstusautomaatika täislahendust, alates projektist, programmeerimisest ja automaatikaseadmete paigaldamisest kuni käivitamiseni.

„Paneme automaatikakilbid tegema seda, milleks need on tellitud ja mis peaks olema nende peamiseks ülesandeks, võttes vahelt ära ebavajalikud protsessid, et tõsta tootmise efektiivsust,“ lisab Kaugija lõpetuseks. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara