• 16.12.16, 11:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fotod! Vaata, kes osalesid tööjõukonverentsil

13. detsembril toimus tööstusuudised.ee korraldatud konverents "Kuidas lahendada tööjõukriisi töötuses?". Vaata galeriist, kes kohal olid.
Konverents "Kuidas lahendada tööjõukriisi tööstuses?" toimus 13. detsembril Radisson Blu Olümpia konverentsikeskuses.
  • Konverents "Kuidas lahendada tööjõukriisi tööstuses?" toimus 13. detsembril Radisson Blu Olümpia konverentsikeskuses.
  • Foto: Tööstusuudised.ee
Konverentsil räägiti, milliseid muutusi on tulemas seadusandluses seoses tööjõuga. Räägiti ka kogemuslugudest välismaise tööjõu kasutamisel ning kutsehariduse arenguvõimalustest. 
Päeva modereeris personalikoolitaja Sirje Tammiste. 
Programmiga saab tagasiulatuvalt tutvuda siin

Artikkel jätkub pärast reklaami

Luguge ka konverentsi kajastusi: 
Slovakkia ettevõtted kardavad noori Austriale ja Saksamaale kaotada, Tööstusuudised.ee
Stera: suuname 100% turunduseelarvest meie kui tööandja mainekujundusse, Tööstusuudised.ee
AranFarming: käime ise Rumeenias töötajaid värbamas, Tööstusuudised.ee
MKM: õpe peab muutuma kaasaegsemaks, Tööstusuudised.ee
Kantsler: valitsus ei lasknud maksueksperte ligi, Äripäev
23 fotot
  • Foto: Tööstusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 12:35
Tark energiamajandus peaks olema ettevõtete strateegiline valik
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele