TTÜ ja Eesti Kunstiakadeemia disaini ja tootearenduse tudengid tutvustavad sel nädalal haiglamööbli ja fonoluku prototüüpe.
TTÜ ja Eesti Kunstiakadeemia disaini ja tootearenduse magistrandid tutvustavad 5. juunil sel kevadel prototüübini arendatud neerudialüüsi analüsaatori, uste, fonoluku ning haiglamööbli kontseptsioone. Kõik esitletavad tootekontseptsioonid ja prototüübid on arendatud koostöös ettevõtlus- või teaduspartneritega.
„Olime väga üllatunud, kui Jeld Weni Tallinna esindaja saatis meile tutvumiseks disaini ja tootearenduse (Design & Engineering) tudengite teostatud uuringu uste arendusvõimalustest, uksest kui suhtlusvahendist,“ kirjeldas Benny Emil Lauridsen, Jeld Weni arendusosakonna juht tudengitega toimunud koostööd.
„Meie arendusmeeskonna märtsikuisel Tallinna seminaril nägime juba ka esimesi kavandeid ustele lähenemisest täiesti teistmoodi kui meie, vanad ukseprofid oleme harjunud. Saime sellise „äratuse“ osaliseks, mida ei osanud oodatagi.“
Lisaks Jeld Wenile arendatavatele ustele tutvustavad tudengimeeskonnad ka neerudialüüsi analüsaatori korpust ja kasutajaliidest, mis on valminud koostöös TTÜ Tehnomeedikumiga, elektroonika arendusettevõtte Tehnolaboriga ühiselt arendatavat juhtmevaba fonoluku süsteemi ja patsientide privaatsust ja iseseisvust suurendavat haiglakappi Swivel. Esitlus on avalik ning kõik huvilised on oodatud töödega tutvuma.
Esitlus toimub 5. juunil kell 10-13 TTÜ Mektory maja suures saalis.
Seotud lood
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.