Eestlased tutvustavad Saksa messil interaktiivset baariletti

Eesti noorettevõte Surface Labs International OÜ (SLI) tutvustab Hannoveri tööstusmessil interaktiivset baariletti.

"Meil on hea meel, et EAS andis meile võimaluse tutvustada oma interaktiivset baariletti SLI-De 180 maailmas nii tuntud messil, mainekate töösturite seas. Hannoveris esitleme oma esimest multi-touch-tehnoloogiaga baariletti, mille loomisel oleme kasutanud kõrgema taseme tarkvara- ja riistvaralahendusi," ütles SLI juht Raul Sõmer.

"Meie eesmärk on leida messil uusi kontakte, kes aitaksid kaasa ettevõtte arengule. Samuti püüame luua sidemeid komponentide tarnijatega ning tegeleme aktiivselt oma müügivõrgustiku laiendamisega," selgitas ta.

Puutetundlikku tasapinnaga interaktiivne baarilett on võimeline tuvastama leti pinnale asetatud esemeid ja käivitama selle all soovitud efekte. Integreeritud kolmemõõtmelised projektorid ja objektituvastustehnoloogia võimaldab pakkuda paindlikke tarkvara- ja valmislahendusi, teatas SLI.

SLI kasutatavad tarkvaralahendused võimaldavad erinevate videode, logode ja veebilehtede kuvamist interaktiivse multi-touch tehnoloogia abil.

Interaktiivset baariletti saab kasutada nii toitlustus- kui ka meelelahutusettevõtetes, kuid seda on võimalk kohandada ka messilauaks ning muudeks esitlus- ja reklaampindadeks. "Sli-De 180 sobib ettevõtetele, kes soovivad oma toote tutvustamiseks kasutada interaktiivset marketingi, mille raames muutub klient osaks ettevõtte reklaamikampaaniast," rääkis Raul Sõmer.

Mullu asutatud Surface Labs International OÜ on kaasanud tootearendusse disainereid ja insenere üle Euroopa. Tänavu on kavas laieneda Venemaa, Saksamaa ning Skandinaavia turgudele.

SLI osaleb teiste tööstusettevõtetega EASi korraldatud riikliku ühisstendiga 23.–27. aprillini Hannoveris maailma suurimal tehnoloogia- ja tööstusmessil.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara