Stora Enso Metsa uus juht on Marek Kase

Marek Kase asub 1. jaanuarist juhtima
puiduvarumisettevõtet Stora Enso Mets, teatas firma.

Kase (34) on Stora Enso Metsas töötanud alates 2003. aastast. Ta alustas logistikajuhina ja jätkas 2005. aastal varumisjuhina. Enne seda on Kase töötanud juhatuse liikmena AS-is Top Sylvester ning projektijuhi ja sadamaterminali juhatajana AS-is Sylvester.

Kase on lõpetanud Eesti Maaülikoolis (siis Eesti Põllumajandusülikool) metsanduse eriala. Aastatel 2001-2002 õppis ta Marketingi Instituudis logistikat.

Stora Enso Metsa senine juhataja Rait Hiiepuu asub alates 1. jaanuarist 2007 juhtima Stora Enso Baltimaade puiduvarumisüksust Wood Supply Baltic.

Stora Enso Mets on maailma ühe suurima puidutööstuskontserni Stora Enso Oyj Eesti puiduvarumisüksus, mis on Eesti puiduturul tegutsenud alates 1993. aastast. Ettevõtte põhitegevusala on kasvava metsa ja metsamaterjali kokkuost ning metsamajanduslike tööde teostamine.

Stora Enso Mets varustab palgiga Stora Enso Timberi Eesti saeveskeid Näpil, Imaveres, Saugal ja Paikusel. Paberipuitu, puiduhaket, saepuru ja küttepuitu tarnib üksus Rootsi ning Soome. Stora Enso Metsa 2005. aasta puiduvarumismaht oli 2,5 miljonit m3. Kolmes osakonnas, 12 metsakontoris ja peakontoris tegeleb puiduvarumisega kokku 150 inimest.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara