Gerli Ramler • 1 aprill 2014

CM: YE International pakub RS Componentsi tooteid senisest soodsama hinnaga

YE International pakub juhtiva elektroonika- ja automaatikakaupade müüja RS Componentsi tooteid senisest parema hinnaga.

„RS Components pakub üle 550 000 toote enam kui 2500 juhtivalt tootjalt, alustades pooljuhtidest ja optoelektroonikatoodetest kuni tööriistade ja mõõteseadmeteni. Umbes pool RS Componentsi toodetest jõuab klientideni läbi interneti (veebileht Eestis on www.rsestonia.com) ning ülejäänud kord aastas ilmuva paberkataloogi kaudu, mida saab meie kaudu tasuta tellida,“ tutvustab RS kategooriajuht Inna-Irena Uibopuu.

Ta lisab, et alates selle aasta algsest on paljude kaubagruppide tooted müügil senisest soodsama hinnaga.RS Components sai alguse 1937. aastal, mil asutati tema eelkäija Radiospares. 1971. aastal sai ettevõtte nimeks RS Components, mis on number üks teenuse edasimüüja üle Euroopa ja Aasia Vaikse ookeani piirkonnas, esindades näiteks kaubamärke TE Connectivity, JST, ABB, 3M, Vichay, Molex, Honeywell, Siemens, Omron, Fluke  jpt.Täna on RS Componentsil esindused 32 riigis ja edasimüüjad 37 turul. 17 laost üle maailma saadetakse igapäevaselt välja 46 000 tellimust, teenindades 1,6 miljonit klienti.Selle aasta algusest muutusid RS Estonia hinnad paljudes ettevõtte esindatavates tootegruppides nagu konnektorid, passiivkomponendid, pooljuhid, releed, lülitid ja optoelektroonika kohati oluliselt soodsamaks, võimaldades klientidel teha lihtsamaid ning parema hinnaga valikuid.

Uibopuu lisab, et veebitellimustele kehtib 5% soodushind, mida sisse logituna ka tavahinna kõrval näeb ning lisaks jääb alles ka ostude ajalugu, et järgmisel korral oleks lihtsam uut tellimust koostada.

„Tellides ei ole määratud miinimumsummat – võib tellida kaupa kasvõi 50 sendi eest ning meie kauplusesse tellimusele järele tulles ei lisandu saatmiskulu,“ ütleb Uibopuu. „Meie tugevuseks on suur kaubavalik ja kiire tarneaeg, sest enamik kaupu on Euroopa ladudes kohe olemas ning jõuab üldjuhul tellijani 1-2 päevaga. YE International pakub omalt poolt kõigile klientidele tasuta tehnilist abi nii telefoni teel, meilitsi kui ka kauplustes kohapeal.“

 

YE Internationali hea sisekliima motiveerib töötajaid ühise asja nimel pingutama

Täna hindab Soome emaettevõte YE Internationali Eesti esindust kui suure potentsiaaliga ning nooruslikku firmat, mille töötajad on edasipüüdlikud, motiveeritud ja kokkuhoidvad.

Ettevõtte jaoks on oluline austada klientide soove ning püüda leida alati õigeid, kliendi vajadusi ja eesmärke hõlmavaid lahendusi. Viimastel aastatel on YE Internationalis pööratud palju rõhku müügitiimi arendamisele ning sisemisele motiveerimisele. Koos tehakse rohkelt üritusi, sporditakse ja peetakse suve- või talvepäevi. Soe õhkkond kolleegide vahel on väga oluline stiimul, mis kannustab inimesi ja seob nad hästitöötavaks meeskonnaks.

Ettevõtte üheks tugevuseks on kindlasti motiveeritud ja sõbralik müügimeeskond, kelle kasutuses on  suur andmebaas toodetega ja erialased teadmised. Suurt rolli omab ettevõttes vastastikune tugi kolleegide vahel ning üksteisemõistmine.

Soome omanike all toimetab grupp hetkel kuues riigis: Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Ukrainas. Eestis kuulub YE Internationali alla kaks kauplust – üks Tallinnas ja teine Tartus ning kaupluste tootevalikust leiab kõik vajaliku nii elektroonikahuviline kui ka tavakasutaja. Ettevõtte esindatavad olulisemad kaubamärgid on Tyco, Trendnet, Moxa jne.

Soome YE Gruppi kuuluv andmeside- ja multimeediakaupade ning elektroonika- ja tööstustarvikute müüja YE International AS on välja kasvanud 1992. aastal Eestist asutatud firmast. YE International on maailma juhtiva elektroonika-, automaatika- ja hooldustoodete müüja RS Componentsi ainuesindaja Eestis.

YE Grupi käive 2012. aastal 43 miljonit eurot, millest suurema osa moodustavad Soome ja Venemaa käive. Eesti osakaal grupi käibest on umbes 10%, millest omakorda veidi üle poole moodustab andmesidelahenduste müük.

RS Components eestikeelne lehekülg:

 http://ee.rsdelivers.com

RS Componentsi poolt edasimüüdavad brändid: http://ee.rsdelivers.com/infozone/ourbrands.aspx?startsWith=A 

YE Internationali koduleht:

www.yeint.ee

Vaata lisaks: abil on lihtne koostada elektroonikaskeeme ja disainida trükkplaate professionaalsel tasemel. online andmebaasist võib leida palju valmis elemente skeemi ja trükkplaadi kujundamiseks.

DesignSpark PCB

ModelSource

Uus DesignSpark Mechanical on mõeldud 3D jooniste ja konstruktsioonimudelite visuaalseks loomiseks.

3D CAD mudelite baasis on väga suur valik valmis 3D ja 2D jooniseid, mida saab DesignSparki programmides kasutada.

DesignShare osast ja DesignSpark FORUM’ist võib leida mitmeid huvitavaid ideid ja vabavara projekte.osas on veel mitmeid kasulikke kalkulaatoreid ja simulatsiooniprogramme

TOOLS 

Jaga lugu:
TÖÖSTUSUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad tööstusuudised igal nädalal enda postkasti.

Tööstusuudised.ee toetajad:

Harro Puusild
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Hedi Meigas
Hedi MeigasSündmusedTel: 5384 5159
Rain Jüristo
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077