Eesti ettevõte Haage Joogid arendas koostöös TFTAK-i teadlastega välja ainulaadse retsepti alusel premium-klassi limonaadisarja, mis põhineb Eesti looduslikul mineraalveel.
Haage Joogid tegevjuht Xenia Joost
  • Haage Joogid tegevjuht Xenia Joost
  • Foto: Liis Treimann
“Mittealkohoolsete jookide turg kasvab lähiaastatel kiiresti, haarates üha enam kohta alkohoolsete jookide arvelt. Kuigi terviseteadlike tarbijate hulk suureneb märgatavalt, siis on joogiturg siiski väga tiheda konkurentsiga. Samas on kvaliteeditase üsna ebaühtlane. Haage käsitöölimonaadid on loodud vastama muutuvatele tarbimisharjumustele, pakkudes tervislikku valikut ja kompromissitut maitseelamust,” märkis Haage Joogid tegevjuht Xenia Joost.

Seotud lood

Majandustulemused
  • 21.05.24, 13:00
Majandustulemused | Kunman asus juhtima oma suures kahjumis joogiveefirmat
Pudelivee tootja Haage Joogid langes eelmisel aastal 1,9 miljoni euro suurusesse miinusesse ning firma juhatusse jäi vaid selle ainus omanik Vello Kunman.
Uudised
  • 02.05.24, 11:53
Haage Joogid tuli veetootjate võistluselt koju mitme medaliga
Lõuna-Eesti veetootja Haage pälvis globaalsel FineWaters võistlusel enim poodiumikohti – kuld- ja hõbemedali pimetestis ning kaks hõbemedalit disainiauhindadel.
Uudised
  • 12.10.22, 08:17
Haage Joogid investeerib mineraalvee tootmise laiendamisse miljoneid
Haage Joogid investeerib Tartumaal, Haage külas loodusliku mineraalvee tootmisse kümme miljonit eurot, mis võimaldab toodangu mahtu ja valikut oluliselt kasvatada, tagada joogivee ülikõrge kvaliteedi ning avada läbimurdelised välisturud.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele