14. novembril 2017 toimub iga-aastane logistikasektori suursündmus Logistika aastakonverents, mis keskendub tänavu pakendamisele ja kauba teekonnale.
19. korda toimuv Logistika aastakonverents kannab tänavu alapealkirja „Pakendamine ja kauba teekond“ ehk fookuses on kaup ning selle pakendamine ja transport.
Konverentsil tehakse ülevaade muutustest kauba transportimisel – sellest tuleb rääkima ProLogi juhatuse esimees ja logistikaekspert Tõnis Hintsov.
Aasta Logistikategu
Logistika Aastakonverentsil kuulutame välja Aasta Logistikategu 2017 võitja.
Loe kandidaatide tutvustusi ja hääleta oma lemmiku poolt siin.
PS! Nominentide hulgas on ka metallitööstus Estanc.
Lisaks räägime tänavu e-kaubanduse tagastuslogistika korraldusest ja klientide ootustest kauba kättesaamisel. Teemal „E-ostlejate ootused kaupade kättesaamisel ning tagastuslogistika“ räägib DPD Eesti tegevjuht Rainer Rohtla.
Vastutusest kauba veol tuleb rääkima Ergo Insurance veosekindlustuse riskijuht Vadim Paltmann.
Veel räägime pakendamise ja kinnitamise ohtudest ning vastutusest kauba transportimisel. Kuuleme näidet sellest, kuidas pakendab oma toodangut tootmisettevõte ja mida vedaja temalt ootab. Saame teada, mida ootab kolmas osapool – kauba vastuvõtja. Toimub arutlusring ideaalse ja säästliku pakendamise teemal.
Lavale astuvad veel logistika ja veonduse ekspert, endine Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõud Jüri Suursoo, Schenkeri juhatuse esimees Janek Saareoks, Coop Eesti logistikadirektor Martti Lilleorg, Omniva pakiteenuste äriüksuse juht Marita Mägi ja paljud teised.
Korraldajad Äripäeva teemaveeb Logistikauudised.ee koostöös ELEA ja ProLogiga.
Täpsema programmiga saad tutvuda
SIIN ja registreerida saad
SIIN.
Autor: Heija-Liis Ristikivi, Logistikauudised.ee
Seotud lood
Tööriided on tööstusettevõtetes lahutamatu osa professionaalsest tööohutusvarustusest. Seetõttu kasutavad paljud Eesti tuntud ja ka väiksemad tööstusettevõtted Lindströmi tööriiete täisteenust, mis tagab töötajatele piisavas koguses riideid, nende professionaalse hoolduse ja tööriiete elutsükli lõpus ka nende ümbertöötlemise või taaskasutamise.