Täna algas Pärnu linnas traditsiooniline tarneahelakonverents, kuhu on kogunenud pea 240 osalejat.
![Pärnu Tarneahelakonverents 2017](https://static-img.aripaev.ee/?type=preview&uuid=0c30d1c2-cb98-59c4-bb61-81fbeeab1c68&width=3840&q=70)
- Pärnu Tarneahelakonverents 2017 Foto: Urmas Kamdron
Selle aasta konverentsil keskendutakse igas mõttes kokku hoidmisele. Räägitakse sellest, kuidas hoida kokku oma kolleegide ja koostööpartneritega ning kuidas vähendada raiskamist ja kasutada ressursse. Juttu on ka uutest tehnoloogiatest, mis aitavad kokku hoida ka raha.
Lisaks käsitletakse konverentsil põhjalikult integratsiooni – nii vertikaalset, horisontaalset kui virtuaalset.
Pärnu Tarneahelakonverents 2017 moderaator on strateegia konsultant Marko Rillo.
Konverents kestab kaks päeva ja lõpeb reedel.
Konverentsi täpse programmiga saate tutvuda
SIIN.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Telema tegevjuht ja TTÜ rahanduse õppejõud Hele Hammer rääkis täna toimuval Pärnu tarneahelakonverentsil tarneahela läbipaistvusest ja sellest, kuidas koostöövorm VMI enda jaoks tööle panna.
Poolte ekspedeerimis- ja logistikaettevõtete jaoks on juba praegu probleem, kuidas kohaneda digitehnoloogiaga. Ettevõtete struktuur ei saa olla enam monoliitne, vaid struktureeritud inkubaatorite, riskikapitalifirmade ja idufirmadega, rääkis Inkubatsioonikeskuse IQbator asutaja, ettevõtja ja ingelinvestor Niko Slavnic täna toimuval Pärnu Tarneahelakonverentsil.
Ensto Keila tehase juht Kaarel Suuk rääkis Pärnu tarneahelakonverentsil kogemusloo ettevõtte Lean-teekonnast ja kirjeldas, mida nad raiskamise vähendamiseks täpselt teevad.
Kui tahame teada, millele tööaeg kulub, on mõistlik paar korda aastas aega pildistada, soovitas Enics Groupi CRMi juht Jan Kotka märtsi algul toimunud Pärnu tarneahelakonverentsil.
Aina enam ettevõtteid otsib lahendusi energiakulude kokkuhoiuks. Kui seni oli üks lahendus päikesepaneelidega ise energiat toota, siis nüüd on hakatud soetama juurde energiasalvesteid ehk akusid, et tarbimisest üle jäävat energiat müüa võrku just siis, kui see on kõige kasumlikum,“ tõdes Enefit ASi ärikliendi päikese- ja salvestuslahenduste teenuse juht Mikk Tootsi.