Harro Puusild • 15. veebruar 2017
Jaga lugu:

Vaata, kes osalevad Pärnu Tarneahelakonverentsil!

Pärnu Tarneahelakonverents toimub 2.-3. märtsil.   

2. ja 3. märtsil toimuvale Pärnu Tarneahelakonverentsile „Hoiame kokku“ on end kirja pannud juba üle 200 inimese. Vaata allpool, kes tulemas on!

Konverentsi programmijuht on Kalle Uusmaa, kelle sõnul analüüsitakse tänavu strateegilisi valikuid ja otsuseid tarneahelas.

„Nagu pealkirigi ütleb, räägime kokku hoidmisest – oma meeskonna ja koostööpartneritega kokku hoidmisest, konkurentidega kokku hoidmisest, raiskamise vähendamisest ehk ressursside kokkuhoidmisest ja uutest tehnoloogiatest, mis aitavad samuti raha kokku hoida. Käsitleme põhjalikult integratsiooni – olgu see horisontaalne, vertikaalne või miks mitte virtuaalne. Vaatame erinevaid organisatsiooni edasiliikumise viise ja kuulame kogemuslugusid sellest, mida ühe või teise meetodi valimine endaga kaasa on toonud,“ selgitas Kalle Uusmaa hiljutises intervjuus.

Konverentsile on saadaval veel vaid mõned kohad. Lisainfot loe ja registreeri SIIN.

Konverentsile tulevad: 

Kristjan Kotkas, KEKKILÄ EESTI

Kristjan Koger, UPM-KYMMENE OTEPÄÄ

Kadri Orgusaar, UPM-KYMMENE OTEPÄÄ

Veiko Artel, DSV TRANSPORT

Dmitri Zimin, DSV TRANSPORT

Alvar Sass, RADIUS MACHINING

Mark Maslov, MASLOV CONSULTING

Kristo Keiv, GSMVALVE

Jürgen Levandi, GSMVALVE

Andrus Tamm, UTILITAS TALLINNA ELEKTRIJAAM

Martin Raud, ACE LOGISTICS ESTONIA

Illimar Paul, SENSEI

Ralf Vinkler, COCA-COLA HBC EESTI

Alan Uustal, COCA-COLA HBC EESTI

Kaspar Soidla, ABERG EXPRESS

Urmas Kamdron, REAL MEDIA

Maarja Ääremaa, A. LE COQ

Anti Orav, PIPELIFE EESTI

Madis Laansalu, NORDNET

Kairit Kutsch, A. LE COQ

Ilona Nurmela, NURMELA

Erik Sakkov, SAKKOV

Jan Kotka, ENICS EESTI

Janno Broberg, MECRO

Aldur Jarosevitš, HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI

Martin Arula, EUGESTA EESTI

Erki Lastik, FRESELLE LOGISTICS

August Tillo, DSV TRANSPORT

Erki Hirv, LEAB EESTI

Valdis Pupins, ARKOLAT SIA

Indrek Ustav, EASYSNAP CO-PACKING NORTHERN EUROPE

Andri Haran, KAITSEMINISTEERIUM

Ingrid Kirjanen, ONRY

Markko Aruksaar, BUSLAND

Mark Paves, SMARTEN LOGISTICS

Kaia Kõresaar, EMG ENSTO SERVICES ESTONIA

Mait Miller, SMARTEN LOGISTICS

Ursula Muddi, NORDNET

German Kesa, HEKOTEK

Silja Mägi, ÄRIPÄEV

Heija-Liis Ristikivi, ÄRIPÄEV

Kalle Uusmaa, UUSMAA

Jana Jukina, ÄRIPÄEV

Kristo Külljastinen, ELEKTRILEVI

Priit Nukki, ELEKTRILEVI

Tiina Loo, CIRCLE K EESTI

Cristian Kalve, ENSTO ENSEK

Marko Sepp, INFOVARA

Eero Kalm, INFOVARA

Merit Pärnpuu, ÄRIPÄEV

Karin Keerdo-Massa, KEERDO-MASSA

Raines Laul, SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA

Rein Kaarlõp, ENEFIT KAEVANDUSED

Anu Soomets, ÄRIPÄEV

Harro Puusild, ÄRIPÄEV

Marko Melter, TNC-COMPONENTS

Margus Suurmägi, TNC-COMPONENTS

Katre Tiimla, KAUBAMAJA

Aleksei Mozessov, NEFAB PACKAGING

Tarmo Annus, SCHENKER

Jaan Loks, NEFAB PACKAGING

Andrus Viru, TERE

Inga Maranik, LEAB EESTI

Kerstina Veevo, LEAB EESTI

Marika-My Laid, HUPPA

Reimo Mets, MECRO

Tõnis Tammemägi, LASITA MAJA

Küllo Kala, LASITA MAJA

Antti Vasar, LASITA MAJA

Valeri Roos, LASITA MAJA

Kristi Osula, INTERCONNECT PRODUCT ASSEMBLY

Indrek Mahla, VÄRSKA VESI

Kristi Kõss, INTERCONNECT PRODUCT ASSEMBLY

Kirill Neitov, ERICSSON EESTI

Indrek Kink, EYRISE

Eneken Paimets, AHREN TRANSPORT EESTI

Margus Märtsoo, ESTANC

Margus Tamm, ESTANC

Liana Lemkov, ERICSSON EESTI

Pille Liik, SIKA ESTONIA

Eve-Mai Lindau, EMG ENSTO SERVICES ESTONIA

Maarja Sepp, EMG ENSTO SERVICES ESTONIA

Hardi Rajur, ENSTO ENSEK

Taavo Raun, ENSTO ENSEK

Andres Rajamets, ENSTO ENSEK

Kaido Pae, ENSTO ENSEK

Kert Kerem, ENSTO ENSEK

Aron Härsing, ENSTO ENSEK

Kaarel Suuk, ENSTO ENSEK

Jüri Viigand, VIIGA CONSULTING

Allan Arro, ABB

Aari Ainsoo, T-TAMMER

Raigo Arrosaar, ABB

Andrej Volynkin, ABB

Bätris Meesak, ABB

Henry Arusaar, ABB

Heimar Leoste, ABB

Tauno Vaaderpass, T-TAMMER

Anti Tammo, T-TAMMER

Margus Mäemets, T-TAMMER

Veiko Soomer, T-TAMMER

Aare Ainsoo, T-TAMMER

Kajar Viiberg, T-TAMMER

Olga Prihodko, T-TAMMER

Priit Peikel, T-TAMMER

Anu Marmor, T-TAMMER

Riina Laast, ABB

Kristjan Klementi, SANTA MARIA

Thea Sander, LIVIKO

Thea Sander, LIVIKO

Hälen Naarits, LIVIKO

Triinu Hurt, SVEBA-DAHLEN BALTIC

Raul Matsar, TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI

Sulev Alajõe, LÄÄNEMAA ARENDUSKESKUS

Kristina Mänd, MONDO

Hälen Naarits, LIVIKO

Rauno Põru, BED FACTORY SWEDEN

Kairi Luik, BED FACTORY SWEDEN

Ilmar Aasmäe, PROMENS

Jenne-Liis Riibe, OTTO BOCK ESTONIA

Marje Marjamäe, OTTO BOCK ESTONIA

Laydi Saaremets, ENICS EESTI

Allar Sepp, TALLINK DUTY FREE

Gerly Kiipsaar, PAKENDIKESKUS

Margit Oja, AQ LASERTOOL

Katty Möller, ENICS EESTI

Kersti Kuzmina, ENICS EESTI

Lauri Rebane, TALLINK DUTY FREE

Ariadna Reinio, STRUCTO INDUSTRY

Andis Bulavs, METEC CNC

Yana Lahtein, NOVAHOLM

Monika Kangur, EESTI TEED

Tarmo Toomela, HKSCAN ESTONIA

Tarmo Rei, HKSCAN ESTONIA

Marju Leipalu, HKSCAN ESTONIA

Arkadi Kudrjavtsev, HKSCAN ESTONIA

Irja Torstenberg, HKSCAN ESTONIA

Andis Bulavs, METEC CNC

Erge Kalbus, PALJASSAARE KALATÖÖSTUS

Anne Urban, FEIN-ELAST ESTONIA

Urmas Karnö, VIČIUNAI BALTIC

Rainer Erman, SAKU ÕLLETEHASE

Kalev Kirt, BALTI LOGISTIKA

Siimu Kaas, BALTI LOGISTIKA

Magnus Rosen, BALTI LOGISTIKA

Piret Õunroos, MISTRA-AUTEX

Riina Sikka, MISTRA-AUTEX

Sirle Olesk, MISTRA-AUTEX

Aarne Bogdanov, MISTRA-AUTEX

Janek Võsumägi, CUTFORM

Kristina Peramets, CUTFORM

Mika Lammi, INTERNET OF THINGS

Hele Hammer, TELEMA

Taavi Tikenberg, PRIME PARTNER

Ago Tiiman, DBT

Indrek Lepik, COOMOR KAUBANDUS

Kristjan Anderson, SELVER

Kaur Andresson, ENICS EESTI

Alistair Fee, SQUID ACADEMY

Hardo Reinike, KALEV

Peeter Kibe, KALEV

Ranet Untera, KALEV

Kristjan Ellamaa, KALEV

Yrjö Ojasaar, SOLON PARTNERS

Marko Rillo, SERIOUSPLAYPRO

Gristel Tali, LEHE PRUULIKODA

Tõnis Viiroja, JELD-WEN (EUROPEAN HEADQUARTERS) A/S

Gea Gross, OG ELEKTRA

Oleg Gross, OG ELEKTRA

Toomas Orutar, LOGISTIKA PLUSS

Niko Slavnic, INKUBATSIOONIKESKUS IQBATOR

Meelis Uudmäe, ELTEL NETWORKS

Eve Ilves-Männikust, LEAB EESTI

Signe Orav, LEAB EESTI

Erki Habanen, HABANEN

Ingrid Sundvor, LEAB EESTI

Heigo Paglant, HAVI LOGISTICS

Ivari Haltunen, HAVI LOGISTICS

Sirje Poller, HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA

Kristjan Rotenberg, HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA

Terje Hürenen, HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA

Jaak Metsamaa, ALTIA EESTI

Urmas Piilberg, ALTIA EESTI

Liia Rüütli, JANERE

Ingemar Grigorius, RECTICEL

Reelika Rebane, RECTICEL

Viktoria Rozental, EOLANE TALLINN

Marju Meristo, EOLANE TALLINN

Kristi Paavel, EOLANE TALLINN

Victoria Polkonen, EOLANE TALLINN

Markko Varres, HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA

Härmo Põlluvee, W. EG. EESTI

Roger Allas, RIMI EESTI FOOD

Allar Kahju, RIMI EESTI FOOD

Risto Valkenklau, RIMI EESTI FOOD

Aare Kaljurand, INCAP ELECTRONIS ESTONIA

Tuuli Tomson, GLAMOX HE

Taavi Kivisalu, RIMI EESTI FOOD

Egle Russki, RIMI EESTI FOOD

Kersti Klasing, RIMI EESTI FOOD

Lauri Varandi, MAGNUM LOGISTICS

Terje Pulk, TOOTSI TURVAS

Raivo Roolaid, MAGNUM LOGISTICS

Marge Naarits, MAGNUM LOGISTICS

Nimi Täpsustamisel, HEKOTEK

Nimi Täpsustamisel, HEKOTEK

Nimi Täpsustamisel, ÄRIPÄEV

Nimi Täpsustamisel, 7 KOHVIPOISSI

Nimi Täpsustamisel, 7 KOHVIPOISSI

Nimi Täpsustamisel, KALEV

Nimi Täpsustamisel, VIČIUNAI BALTIC

Jaga lugu:
TÖÖSTUSUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad tööstusuudised igal nädalal enda postkasti.

Tööstusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Harro Puusild
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24harro@toostusuudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppTööstusuudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Rain Jüristo
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077Rain.jyristo@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt