Seekordses "Tööstusuudised eetris" saates lahkame kevadel alguse saanud projekti "Innovatsioonitrepp", mille eesmärk on aidata ettevõtetel paika saada täpsem innovatsiooniteekond.
Indrek Sabul
  • Indrek Sabul
  • Foto: Harro Puusild
Saates on külas projekti töömeeskonna liige ja Columbus Eesti digiekspert Indrek Sabul, kes selgitab, millega on innovatsioonitrepi näol tegemist ja millist kasu võiksid tööstusettevõtted sellest saada. Sabul ütleb saates, et kui digitaliseerimisega tegelevad ettevõtted praegu aktiivselt, siis nüüd võiks fookusesse võtta innovatsioonikultuuri arendamise laiemalt. Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.
Kuula saadet siit:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele