Eesti Masinatööstuse Liidu uus juht Raul Kütt ja viimaseid päevi ametis olev Triin Ploompuu. Foto: Erakogu
"Olen tänaseks seitse aastat töötanud MTÜ-s ühel ja samal positsioonil, mille eesmärk on arendada masina- ja metallitööstust ning propageerida tehnikateadusi. Alustasin 28 liikmesettevõttega ja 20 000-eurose aastaeelarvega. Oli väga suur küsimus, et kas sel organisatsioonil on üldse mõtet," sõnab viimaseid päevi tegevjuhi ametis olev Triin Ploompuu.
Väikestel ja keskmistel tootjatel on viimasel buumiajal töörände poliitika tõttu palju müüki tegemata jäänud, märkis Eesti Masinatööstuse Liidu juht Triin Ploompuu hiljuti toimunud töörände konverentsil.
Eesti väärib tänastes turutingimustes äärmiselt läbimõeldud tööstuspoliitikat ja tegevusplaani, mille alusel oma tulevikku ja positsiooni kujundada, ütleb Eesti Masinatööstuse Liidu juht Triin Ploompuu.
Uuel valitsusel pole tööstussektorisse sisseelamiseks pikalt aega, sest tegutseda ja tulemusi on vaja kohe, leiab Eesti Masinatööstuse Liidu juht Triin Ploompuu.
Tootmises on elu keskmisest kiirem ja kui end teadlikult hoida ei oska, on ka läbipõlemine vägagi reaalne, kirjutab Eesti Masinatööstuse Liidu juht Triin Ploompuu.
Tööriided on tööstusettevõtetes lahutamatu osa professionaalsest tööohutusvarustusest. Seetõttu kasutavad paljud Eesti tuntud ja ka väiksemad tööstusettevõtted Lindströmi tööriiete täisteenust, mis tagab töötajatele piisavas koguses riideid, nende professionaalse hoolduse ja tööriiete elutsükli lõpus ka nende ümbertöötlemise või taaskasutamise.