Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EY elutööpreemia laureaat Enn Veskimägi: valitsus küll kuulab ettevõtjaid, kuid alati ei võta kuulda

On teemasid, mis vältavad aastaid, kuniks need lõpuks valitsuse töölauale jõuavad, ütleb eile EY Aasta Ettevõtja galal elutööpreemia pälvinud mööblifirma Standard suuromanik Enn Veskimägi.
Eile toimunud EY Aasta Ettevõtja galal pälvis ettevõtja elutööpreemia mööblifirma Standard suuromanik Enn Veskimägi.
  • Eile toimunud EY Aasta Ettevõtja galal pälvis ettevõtja elutööpreemia mööblifirma Standard suuromanik Enn Veskimägi.
  • Foto: Kaarel Langemets
Eile toimunud EY Aasta Ettevõtja galal pälvis ettevõtja elutööpreemia mööblifirma Standard suuromanik Enn Veskimägi, kes on Standardit juhtinud alates 1994. aastast. Täna ta ettevõtte igapäevase juhtimisega ei tegele, kuid on Standardis toimuvaga hästi kursis. Enn Veskimägi on samuti tegev Tööandjate Keskliidus, Kaubandus-Tööstuskojas ning Mööblitootjate Liidus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele