Koroonaviiruse poolt põhjustatud ebakindel aeg majanduses nõuab ettevõtetelt eelkõige rahaliste puhvrite suurendamist, et olla valmis soodsateks laienemisvõimalusteks, riskiinvesteeringud tasub aga jätta parematele aegadele, soovitab NG Investeeringute juhatuse esimees Jüri Käo.

- Suurettevõtja Jüri Käo sõnul aitab sügiseks kõige paremini valmistuda suur rahapuhver.
- Foto: Andras Kralla/Äripäev
„See ettevõte, kelle rahapositsioon on tugev, sab üle võtta teisi firmasid ja investeerida,“ rääkis ta Äripäeva raadio saates „Kuum tool.“ „Investeerimine muutunud odavamaks ja hinnad on läinud igas mõttes paremaks, pidurdub ka palgakasv, mis on siiani efektiivsusest ees liikunud ja ettevõtjatele kivina kaelas olnud,“ rääkis Käo.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pärnu linn seab end järjest kindlamalt Lääne-Eesti ettevõtluskaardile, alustades Hiiu tööstusküla arendusala hoonestusõiguste pakkumist, et tuua seni kasutamata maa sihipäraselt ettevõtluse kasutusse. Arendus viiakse ellu etapiviisiliselt, mis võimaldab ettevõtjatel valida sobiva mahuga krunt ning linnal tagada taristu järk-järguline valmimine.