• 19.06.20, 09:02

Bestneti juht Kaupo Sisask: inseneri ja tootmistöötaja vahe võib hakata hägustuma

Tööpingi ääres töötava tootmistöötaja ja inseneri vahe võib sarnaselt teiste Lääne riikidega hakata hägustuma ka Eestis, sest pingid on hästi automatiseeritud ja operaatorist ongi saamas selle pingi insener, kes peab mõtlema, kuidas pingi võimalusi tootmiseks ära kasutada, rääkis Tiki Treileri kaubamärgi all haagiseid tootva Bestneti AS-i juht Kaupo Sisask Äripäeva raadio saates "Tööstusuudised eetris".
Bestneti juht Kaupo Sisask
  • Bestneti juht Kaupo Sisask
  • Foto: Andras Kralla
Inseneride küsimus on tööstusettevõtja jaoks alati keeruline ja inseneridega on alati põud, rääkis Kaupo Sisask saates. "Mida rohkem me Skandinaaviale järele jõuame, seda rohkem peame tõestama, et oleme hea koht tootmiseks ja tootearenduseks," märkis Sisask.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.05.25, 16:41
Energex - strateegiline partner, kes on kaasas ideest kuni investeeringu elluviimiseni
Majanduses valitsev ebakindlus sunnib paljusid ettevõtteid investeerimisplaane edasi lükkama, kuid sageli toovad just keerulistel aegadel tehtud nutikad otsused edu hetkel, kui turg taas kasvama asub. Õige hetke tabamiseks tuleb firma tegemistesse sügavam pilk heita, plaanid selgelt paika sättida ning õigel ajal õiged sammud astuda. Kuidas see täpsemalt käib ja kes ütleb, millal on just sinu äri jaoks see kõige õigem aeg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele