BLRT Grupp ostis Norra ettevõtte Marine Technology

BLRT Grupp.
BLRT Grupp.

BLRT Gruppi kuuluv Leedu ettevõte Western Shipyard allkirjastas lepingu, mille alusel ta omandas 100 protsenti insenertehniliste projektide koostamise ja juhtimisega tegeleva Norra firma Marine Technology AS aktsiatest.

„Nafta- ja gaasitööstusele ning taastuvenergia valdkonnale tehnilisi lahendusi pakkuva ettevõtte omandamine aitab meil oma seniseid positsioone neis valdkondades oluliselt tugevdada, edendades ühtlasi kogu BLRT Grupi konkurentsivõimet,“ sõnas Western Shipyardi peadirektor Arnoldas Šileika, teatas ettevõte. 

„Meie koostöö on tihe ja areneb pidevalt, see on kestnud juba üle kümne aasta. Western Shipyardi valmistatud seadmeid veealuste kõrgepingekaablite transportimiseks kasutatakse kogu maailmas, sealhulgas sellised rahvusvahelised tööstushiiud nagu Aker Solutions, TechnipFMC, NOV, British Petroleum ja teised. Usun, et Marine Technology’t ootab ees suurepärane tulevik,“ kommenteeris oma müügiotsust Kjell Ragnar Mork.

1994. aastal asutatud Marine Technology AS on täna üks suurimaid rahvusvahelisi veealuste kõrgepingekaablite transportimiseks mõeldud seadmete tarnijaid. Ettevõttel on lai teenuste valik,

alates kontseptsiooni väljatöötamisest, seadmete valmistamisest, evitamisest (EPCI) ning lõpetades nafta- ja gaasitööstusele ning taastuvenergia valdkonnale suunatud insenertehniliste projektide juhtimisega.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara