Kikas investeeris 2 miljonit eurot uude tootmishoonesse

Kikas avas uue tootmishoone.
Kikas avas uue tootmishoone.

Linnuliha- ja kulinaariatooteid valmistav ettevõte Kikas OÜ avas eile Loo alevikus uue tootmishoone. Investeeringu mahuks kujunes kaks miljonit eurot.

Kikase juhatuse esimees Eero Lass sõnas, et ettevõtte uus tootmishoone on olnud ligemale kümneaastane plaan, mis sai viimaks teoks. „Kümne kuuga on valminud meie praeguseid ja tulevasi võimalusi arvestav tootmishoone, kus on ka senisest kaasaegsemad töö- ja olmetingimused, mille üle oleme kahtlemata eriti rõõmsad,“ sõnas Lass. 

Juhatuse liige Rein Hünerson lisas, et selleks, et Eesti kapitalil põhinev ettevõte on jõudnud oma arengus praegusesse punkti, on pingutatud igapäevaselt. „Oleme tänulikud meie koostööpartneritele, töötajatele ja kõigile klientidele, kes hindavad Kikase tooteid, nende kvaliteeti ja maitset,“ rõhutas Hünerson, kes lisas, et 1 100 000 kilogrammile müüdud Juustpoisile tuleb uuest tootmishoonest veelgi lisa. 

Uus tootmishoone asub Harjumaal, Loo alevikus ning investeeringu maksumuseks kujunes kaks miljonit eurot. Investeeringut toetas PRIA . Hoone on projekteeritud Kikase vajadustest lähtuvalt ning võimaldab suurendada ettevõtte tootmist. Hoone avamisest võtsid osa majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning Eesti Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp, kes avaldasid Eesti toidu tegijatele tunnustust. 

Kikas OÜs töötab 30 inimest. Ettevõte alustas tegevust 1996. aastal Järlepa Kaubanduse OÜ nime all, kaubamärk Kikas registreeriti 2000. aastal. Ettevõtte tooteid müüakse nii Eestis kui ka välismaal, aastast 2012 on Kikasel ISO 22000 toiduohutuse sertifikaat.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara