Milliseid võimalusi ja eeliseid pakub tööstusfirmadele Paldiski?

Äripäeva Tööstusuudised, Paldiski Ettevõtjate Liit ning PAKRI Teadus- ja Tööstuspark kutsuvad ettevõtteid septembri viimasel reedel tutvuma Paldiski äri- ja logistikavõimalustega ning Pakri poolsaare arenguplaanidega.

Pakri poolsaarel asuv Paldiski linn kuulub nende omavalitsuste hulka, kuhu lähiaastail kavandatakse sadadesse miljonitesse eurodesse ulatuvaid investeeringuid ning mille puhul on räägitud nii LNG terminali kui nafta rafineerimistehase rajamisest. Samuti käib Pakri poolsaarel koguni kolme erineva tööstuspargi arendamine. Neist ühe – PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi – eesmärgiks on kasvada energiatõhususe ja taastuvenergeetika valdkonna juhtivaks kompetentsikeskuseks Põhja-Euroopas.

Kõik see kokku tähendab, et lähiaastail vajatakse arenguks kümneid uusi ettevõtteid ja tuhandeid uusi töötajaid. Millised võimalusi, eeliseid ja sünergiat see ettevõtetele pakub, saab kuulda ja näha septembri viimasel reedel, mil Paldiskis toimub selle sügise esimene Äripäeva Tööstuse klubi.

Tööstuse klubis tutvustavad Paldiski linna ja Pakri poolsaare äri- ja logistikavõimalusi Paldiski linnavalitsuse, Paldiski Ettevõtjate Liidu ning PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi esindajad (täpsemat kava vaata allpool).

Lisaks avaneb klubilistel võimalus külastada Paldiskis tegutsevat ettevõtet OÜ Bole, mis toodab loodusliku joonega "kõveraid" põrandaid. Varasemalt on ettevõte kõneainet tekitanud sellega, et tarnis USA tuntud tehnoloogiaettevõtte Apple juhtivtöötajale Californiasse tammepõranda.

Äripäeva Tööstuse klubi „Milliseid võimalusi pakub Paldiski tööstusettevõtetele,“ toimub Paldiski Ettevõtjate Liidus (aadressiga Rae 38) reedel, 27. septembril algusega kell 11. Klubis osalemine maksab 68 eurot (km-ga 81,60 eurot) ning sündmusele saab registreeruda SIIN.

Toostusuudised.ee on sel aastal Paldiski ning PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi arengutest ka paar lugu avaldanud. Kõnealuste artiklitega on võimalik tutvuda SIIN ja SIIN.


Tööstuse klubi 27.09 Paldiskis
Milliseid võimalusi pakub Paldiski tööstusettevõtetele?

11.00-11.15 Kogunemine ja registreerimine
11.15-11.45 Kuidas toetab Paldiski linn oma praegusi ja tulevasi ettevõtteid? Paldiski linnavolikogu liige Jaanus Saat
11.45-12.15 Paldiski äri- ja logistikavõimalused täna ja tulevikus. Paldiski Ettevõtjate Liidu juhatuse esimees Sven Ratassepp
12.15-12-45 Milliseid eeliseid ja sünergiat pakub oma asunikele PAKRI Teadus- ja tööstuspark.  PAKRI tegevjuht Enn Laansoo, Jr.
12.45-13.45 PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi tutvustus, põrandatootja OÜ Bole külastus
13.45-14.00 Klubi lõpetamine

 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara