Olle Horm saab Atria Eesti juhiks

Kunagine Talleggi ja Rakvere Lihakombinaadi juht, viimati Maag Lihatööstust vedanud Olle Horm nimetatakse Atria Eesti äri juhiks.

Olle Horm nimetatakse hiljemalt 15. augustil Atria Balticu tegevdirektoriks ning Atria Oyj juhtkonna liikmeks, teatas Atria Oyj täna Helsingi börsile. Hormil on laialdane kogemus lihatööstusest, seisis teates.

Atria Balticu praegune tegevjuht Rauno Väisänen pöördub tagasi Soome ning jätkab Atria teenistuses. Tema täpne amet selgub hiljem.

Olle Horm oli aastail 2004–06 ASi Tallegg  juhatuse esimees, 2007–08 ASi Rakvere Lihakombinaat tegevjuht ja 2008–09 ASi Skanska EMV juhatuse esimees. 2009. aastast juhtis ta nii ASi Maag Lihatööstus kui ka ASi Maag Konservitööstus.

Atria Eesti on üks suurematest toiduainekontsernidest Eestis, hõlmates kahte tootmisüksust Lõuna-Eestis – Valgas ja Vastse-Kuustes – ning seafarme üle Eesti. Atria Eesti esindab kolme lihatoodete kaubamärki – Wõro, Maks & Moorits ning Vastse-Kuuste.

Atria omandas ASi Valga Lihatööstus jaanuaris 2005. Aastal 2008 osteti lisaks ASid Wõro Kommerts ja Vastse-Kuuste Lihatööstus. Augustis 2009 ühinesid Wõro Kommerts, Vastse-Kuuste Lihatööstus ja Valga Lihatööstus juriidiliseks isikuks Atria Eesti AS.

Atria kontsern on jaotatud nelja geograafilise piirkonna järgi – Atria Soome, Atria Skandinaavia, Atria Venemaa ja Atria Balti (Atria Eesti).


Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara