BLRT loodab tuuleenergia klastrilt turuosa kasvu

Mark Berman, kes on BLRT Grupi nõukogu liige ning BLRT esindaja Eesti tuuleenergia klastris, loodab klastrilt abi turuosa kasvatamiseks.

"BLRT Grupp on valinud tuuleenergeetika üheks oma strateegiliseks prioriteediks. Põhjuseks on selle sektori kasv üldise majanduslanguse ajal ning meie hinnangul see jätkub veel mõne hea aasta jooksul," kommenteeris Berman. "Meie huvi on kasvatada turuosa eeskätt meretuuleparkide spetsiaallaevade ja erinevate konstruktsioonide tootjana. Oleme ehitanud üle miljardi maksva spetsiaallaeva meretuuleparkide rajamiseks Saksamaale ning erinevaid suuremahulisi metallkonstruktsioone parkidele endile."

Berman lisas, et BLRT eesmärk ongi suurendada oma turuosa sarnastes projektides ja selle saavutamiseks investeeritakse pidevalt tehnoloogiasse ning inimestesse.

"Oleme astunud, astumas erinevate erialaühenduste liikmeks lisaks Eesti klastrile ka välismaal. Euroopas on taolised ühendused suhteliselt suletud klubi ja selle liikmeks pääsemine annab juba teatud staatuse märgi. Osalme ka erialamessidel ning loome ja arendame otsekontakte erinevate osapooltega," märkis Berman.

Osale arutelus

  • Anne Oja

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara