• 18.09.09, 09:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tulekahju Estonia kaevanduses hävitas mitu masinat

Kolmapäeva hilisõhtul Eesti Energia Kaevandused AS Estonia kaevanduses toimus kaeveõõne pearööbasstrekil tulekahju, milles hävisid mõned ettevõtte masinad, teatas päästeteenistus.
Tules hävisid kopplaadur 0,7 m3 kopaga, miniroomikekskavaator „Komatsu“ ja side/automaatkaableid 400 meetrit.
Tulekahju likvideeriti mäepäästesalga poolt kell 23.45. Sündmuse käigus keegi kannatada ei saanud ning taassüttimise oht puudub.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele