• 05.09.07, 14:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riisalu: elektrihinna tõus on räige

Riigikoguliige Aivar Riisalu ei kiida heaks elektrihinna äkilist tõusu.
"Mind mõjutab elektrihinna tõus sama moodi nagu iga teist inimest," sõnas Riisalu. Kas hinnatõus Riisalu iga päevast tegevust halvendab pole tema sõnul oluline. "Küsimus on põhimõttes," nentis Riisalu. "Koalitsioon lapib elektrihinna tõusuga oma katteta lubadusi," sõnas Riisalu. "Kuidas nüüd korraga laksust tõuseb," küsis Riisalu. "Tõstame praegu ära siis saame inflatsiooni kontrolli alla," ütles Riisalu irooniliselt.
Riisalu sõnul on Eesti inimene õblukese sissetulekuga ja suurte laenudega, mistõttu mõjub tavainimesele hinnatõus eriti.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: ÄP praktikant

Seotud lood

Uudised
  • 05.09.07, 16:46
Haigla juht: Eesti Energiale ei tohiks selliseid vigureid lubada
Lõuna-Eesti Haigla AS tegevjuht Rein Kermes leiab, et energiaturu inspektsioon (ETI) ei peaks lubama Eesti Energial hindu tõsta.
Uudised
  • 05.09.07, 15:50
Jõgi: elektrihinna tõus mõjutab mind kindlasti
Eesti Põlevkivi juht Ilmar Jõgi tunnistas, et elektrihinna tõus mõjutab ka teda.
Uudised
  • 05.09.07, 15:12
Ivi Eenmaa: elektrihinna tõus on möödapääsmatu
Reformierakonda kuuluv Iivi Eenmaa peab elektrihinna tõusu paratamatuks.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele