Lõuna-Eesti Haigla AS tegevjuht Rein Kermes
leiab, et energiaturu inspektsioon (ETI) ei peaks lubama Eesti Energial hindu
tõsta.
"Energiaturu inspektsioon ei saa monopolile selliseid vigureid lubada ja loodetavasti on tegu mõistlike inimestega ja ETI ei luba sellist hinnatõusu," ütles Kermes. "Kindlasti mõjutab elektrihinna tõus mind nii isiklikult, kui ka haiglat," nentis Kermes. "Raha tuleb rohkem välja anda, mis me Haigekassalt teenime," sõnas Kermes. Samuti nentis Kermes, et saa elektrihinna tõusu tõttu ravi kvaliteedi ja tööjõu pealt kokku hoida. "Ravi kvaliteet tuleb säilitada ja tööjõudu hoida," ütles Kermes.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: ÄP praktikant
Seotud lood
Riigikoguliige Aivar Riisalu ei kiida heaks
elektrihinna äkilist tõusu.
Eesti Põlevkivi juht Ilmar Jõgi tunnistas,
et elektrihinna tõus mõjutab ka teda.
Reformierakonda kuuluv Iivi Eenmaa peab
elektrihinna tõusu paratamatuks.
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.