Saku juht: tähtpäeva ei tohiks siduda säästukategooria õllega

Saku Õlletehase juhatuse esimees Ireneusz
Smaga leiab, et riigile olulised tähtpäevad on hea inimestele lähemale tuua,
kuid selleks peaks kasutama vaid kvaliteetmarke.

"Leian, et Eesti riigile olulised tähtpäevad on hea tuua inimestele lähemale ning erinevates Euroopa riikides, kus on tugevad veini- ja õllepruulimise traditsioonid, on riiklikud tähtpäevad seotud õlle- või veinimarkidega. Eesti on kindlasti kunstlikult tundlik selle osas," ütles Smaga A Le Coqi Põhiseaduse Pilsneri turuletulekut kommenteerides.

"Kuid Eesti vanima õlletehase ning õlleturu liiderettevõtte juhina soovitaksin riiklikke ja rahvuslikke sündmuseid ja tähtpäevi siduda rangelt ainult kvaliteetmarkidega. Pilsner on õlleturul säästukategooria õlu, mille peamiseks tugevuseks tema odav hind ning mida rahvas hüüab pilkuks. Rahvuslikuks uhkuseks, mida teatakse, tuntakse ja palavalt armastatakse ka väljaspool Eestit, on ikka meie kvaliteetmargid," arvas ta.

Smaga sõnul diskrediteerib riigile olulise tähtpäeva sidumine õlleturu kõige odavama kategooria margiga nii tähtpäeva ennast kui ka kodumaist joogitööstust tervikuna. "Vabariigi põhiseaduse aastapäeva tähistamisel ei ole mõtet humala hinna pealt kokku hoida, vaid anda oma parim," lisas ta.

Osale arutelus

  • Agnes Ojala

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara