• 24.04.07, 12:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kaljuvee lahkub Eesti Põlevkivi juhi kohalt

Asendusliikmena Riigikokku saanud keskerakondlane Lembit Kaljuvee lahkub Eesti Põlevkivi juhatuse esimehe kohalt, teatas Eesti Põlevkivi.
"Kaalusin seda otsust põhjalikult. Olen veendunud, et ettevõtte jaoks on parem, kui ma ära lähen," ütles Kaljuvee Põhjarannikule.
Parlamendivalimistel 1514 häält saanud Kaljuvee pääses riigikokku, sest Mihhail Stalnuhhin loobus parlamendikohast, et jätkata Narva volikogu juhina. Eelmisel suvel liiklusõnnetuses hukkunud Mati Jostovi asemel Eesti Põlevkivi juhiks saanud Lembit Kaljuvee tööleping oleks kehtinud 2008. aasta suveni.
Eesti Põlevkivi juhtimise edasise saatuse otsustab ettevõtte nõukogu homsel koosolekul

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele