Soldino jaamas kaks aastat tagasi toime pandud kütusevarguses kahtlustatavana saadetakse Narvas kohtu ette 19 Eesti Raudtee töötajat.
Möödunud nädala lõpul andis Narva politsei prokuratuurile üle Soldino jaamas kaks aastat tagasi toime pandud suuremahulise kütusevarguse uurimismaterjalid, mis viivad kohtu ette 19 Eesti Raudtee töötajat, kirjutas Eesti Päevaleht.
Kütusevarguse avastas Erna retkeks valmistuv piirivalve kaugluurerühm, kes pool nädalat enne varaste kinnipidamist tegevuspaika varjatult jälgisid.
2005. aasta 17. aprillil kella ühe paiku päeval lähenes Soldino jaamale Narva poolt vedur, mis peatus täpselt ühe rööbaste vahele peidetud pumba juures. Seal asusid raudteetöölised vedurist vooliku abil kütust välja pumpama.
Politsei abiga avastati teises jaamaotsas veel üks mahuti, lisaks veel kolm peidetud ja maskeeritud kütusepumpa. Uurimise käigus otsisid politseinikud läbi Soldino külas elava 1959. aastal sündinud Nikolai talu, kust leiti raudteel olnuile lisaks veel kaks suurt mahutit umbes 8500 liitri markeeritud diislikütusega, mida kasutab vaid Eesti Raudtee.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.05.26, 13:53
Janno Aasamets: masinate hooldusinfo elab endiselt Excelis või ühe töötaja peas
“Hooldust saab planeerida, remonti mitte,“ ütleb AxFlow esindaja Janno Aasamets. Tema sõnul puututakse tootmis- ja hooldusettevõtetes siiani väga sageli kokku olukordadega, kus kriitiline seadmeinfo on eri kohtades laiali ja ülevaade puudub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele