• 04.02.25, 15:07

Ericsson muutis kaugtööreegleid

Eesti ettevõtete juhid mudivad töötajaid veidi rohkem kontoritesse tagasi. Ka suurtööstus Ericsson viis hiljuti läbi kondukontori reeglite muudatuse ja suurema osa nädalast töötavad nüüd inimesed kontoris. Praktikaid jagavad ka teiste firmade juhid.
Ericssoni juht Sirli Männiksaar ütles, et toetab ettevõte hübriidtöö põhimõtteid ning neile on oluline, et samal ajal väärtustatakse inimkontakti ja koostööd, aga ka paindlikkust. Ericssonis on aga neid töötajaid, kellel on võimalik kodukontorit teha ja pole tootmises, pigem väiksem osa, märkis ta.
  • Ericssoni juht Sirli Männiksaar ütles, et toetab ettevõte hübriidtöö põhimõtteid ning neile on oluline, et samal ajal väärtustatakse inimkontakti ja koostööd, aga ka paindlikkust. Ericssonis on aga neid töötajaid, kellel on võimalik kodukontorit teha ja pole tootmises, pigem väiksem osa, märkis ta. Foto: Andras Kralla
Tootmisettevõte Ericsson tegi möödunud aasta suvel kaugtöö põhimõttes muutuse. Senine 50 : 50 kontori- ja kaugtöö jaotus muutus 60 : 40 põhimõtteks ehk nädalas peaks töötaja kontoris käima kolmel päeval. See muudatus ei tekitanud ettevõttes probleeme, ütles ettevõtte juht Sirli Männiksaar.

Seotud lood

Uudised
  • 03.12.24, 08:39
Selgusid Eesti ihaldusväärseimad tööandjad: tööstussektoris võidutseb energeetika
Juba kolmeteistkümnendat aastat CVKeskus.ee tööportaali poolt korraldatud uuringus valisid töövõtjad 2024. aasta ihaldusväärseimaks tööstusvaldkonna tööandjaks Eesti Energia.
Juubel
  • 26.04.24, 11:17
Tippjuht Ingelore Okas: „Töö peab tehtud saama, aga tiimi isiklik elu on samuti oluline!“
Ajal, kui meedias on rohkelt juttu meeste- ja naistevahelisest ebavõrdsusest ettevõtluses ja tööturul üleüldiselt, tähistab Ingelore Okas oma eduka Clj Services OÜ 20 juubelit! Peamiselt laeva- ja metallitööstusettevõtes tegutsev firma on spetsialiseerunud tööjõu rendle ning vahendusele.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 10:25
Ehituskonsultant Amhold aitas tühjale krundile rajada Trumpfi fiiberlasertehnoloogiaga tootmisüksuse
Inseneri- ja arhitektuuribüroo Amhold ASi ja Euroopa juhtiva ventilatsiooniettevõtte Lindab ASi pikaajalise koostöö tulemusena valmis hiljuti Jõelähtme valda Iru külla tühjale jäätmaale Trumpfi fiiberlasertehnoloogia võimekusega tootmiskompleks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele