Eesti endine kaitseväe juhataja, kindral Martin Herem liitub robootika ja autonoomsete süsteemide arendaja Milrem Roboticsi meeskonnaga.
Eesti endine kaitseväe juhataja, kindral Martin Herem.
  • Eesti endine kaitseväe juhataja, kindral Martin Herem.
  • Foto: Liis Treimann
Kindral Heremist saab augustis sõjalise strateegia nõunik, teatas ettevõte.

Seotud lood

Majandustulemused
  • 18.07.24, 14:36
Majandustulemused: Milrem jäi kolme miljoniga kahjumisse
Autonoomsete süsteemide arendaja ja ehitaja Milrem AS teenis 2023. aastal 19,1 miljoni eurose käibe juures 3,1 miljonit eurot tegevuskahjumit. 2022. aastal oli ettevõtte müügitulu 9,25 miljonit ja tegevuskahjum 6,14 miljonit eurot ehk müügitulu kasvas 2023. aastal 106,32%.
Uudised
  • 02.07.24, 15:44
Milrem Robotics rajab Poola maismaarobootika arenduskeskuse
Maailma juhtiv robootika ja autonoomsete süsteemide arendaja Milrem Robotics rajab Poola maismaarobootika arenduskeskuse, keskuse eesmärgiks on tugevdada ettevõtte positsiooni Euroopas ja kiirendada tootearendust.
Uudised
  • 23.05.24, 15:00
Milrem avas uue tehase, mis viiekordistab tootmisvõimekuse
Robootika ja autonoomsete süsteemide arendaja Milrem Robotics avas täna Tallinnas uue tootmishoone, mis tõstab ettevõtte tootmisvõimekuse viiekordseks.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele