Alates Pariisi kliimakokkuleppest on jõudnud kõigi teadvusse, et meil ei ole võimalik enam vanaviisi jätkata, ütleb Pauligi Baltikumi jaekaubanduse kommertsdirektor Rainer Tammet.
Soome toidukontserni Pauligi kaubamärk kaob Venemaal lähikuudel, ettevõte teatas oma Venemaa äri Paulig Rus LLC aktsiate müügist erainvestor Vikas Soile.
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.