• 26.09.22, 08:00

Eesti puidutööstused peavad konkureerima ka naabritega

Eesti puidutööstuste turg on ülemaailmne ja konkureerima peab eelkõige teiste riikidega, räägib Puidukoja tegevjuht Eveli Opmann. See on ka üks põhjus, miks Soome puidutööstustel on konkurentsieelis – seal on megavatt odavam.
Puidukoja tootmiskompleks Viljandimaal.
  • Puidukoja tootmiskompleks Viljandimaal.
  • Foto: Puidukoda
Kui vaadata tagasi ajale aasta algusest, siis milline sündmus on kõige enam mõjutanud puidutööstuste käekäiku?

Seotud lood

Uudised
  • 19.09.22, 08:05
TOP 10: puidutööstuse parimad palgamaksjad
Möödunud, 2021. aasta oli puidutööstuste jaoks üldiselt edukas. Kasvasid nii käibed, kasumid kui ka töötajate palk. Äripäeva Infopanga värske puidutööstuse konkurentsiraport toob välja ka parimad palgamaksjad. Toome ära 10 suurimat tööandjat ja parimat palgamaksjat aastal 2021 nii esmatöötlejate kui järeltöötlejate lõikes.
Uudised
  • 09.05.18, 10:40
Eesti Energia ehitab Puidukoja tootmis- ja laohoonete katusele päikeseelektrijaama
Eesti Energia ehitab Viljandi maakonnas Mulgi vallas tegutseva OÜ Puidukoja tootmis- ja laohoonete katusele päikeseelektrijaama ning varustab ettevõtet päikeseenergiaga järgmised 25 aastat.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele