• 05.10.20, 13:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordic Milk: piima eksport jätkab kasvamist

Ennustame ekspordi jätkuvat kasvamist ning valmistume selleks nii turunduses kui tootmises, märkis Tere ja Farmi Piimatööstuse juhatuse esimees Ülo Kivine täna toimunud pressihommikul.
Mairi Paiste ja Ülo Kivine
  • Mairi Paiste ja Ülo Kivine
  • Foto: Julia-Maria Linna
Tere ja Farmi Piimatööstuse 2019. aasta konsolideeritud puhaskasum oli 3,2 miljonit eurot, kasvades aastaga 17% võrra ehk 462 000 eurot. Ettevõtted eksportisid eelmisel aastal kaupu 25 riiki üle maailma. Lisaks suurimatele eksportturgudele Soomes ja Lätis on kolmandal kohal Bulgaaria.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.11.25, 17:41
Koondplaneerimine tootmises parandab tarnetäpsust
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele