• 01.10.14, 11:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tootmisettevõtted riigilt enam arendustoetust ei saa

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) peatab alates 2. oktoobrist tootmisettevõtete arendustoetuse taotluste vastuvõtu seoses programmi eelarve täitumisega.
Tootmisettevõtete arendustoetus on suunatud Eesti töötleva tööstuse sektoris uute toodete ja teenuste arendamiseks ning ettevõtete tootearenduse võimekuse suurendamiseks.
Alates 2012. aastast on väikese ja keskmise suurusega ettevõtted saanud EASilt arendustoetusi kogumahus rohkem kui 3,6 miljonit eurot.
Tootmisettevõtete arendustoetuse programmi rahastati Eesti riigi eelarvest.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 15:14
Valik töökindlaid tööstusseadmeid Astro Balticsilt
Tööstusettevõtte tööprotsesside edukus algab töökindlatest ja vastupidavatest seadmetest. Lahendused, mis taluvad äärmuslikke töötingimusi ning toetavad kiiret ja täpset andmetöötlust, muudavad igapäevaprotsessid sujuvamaks ja efektiivsemaks. Tööstusseadmed aitavad vähendada seisakuid, tõsta tootlikkust ja kindlustada tööprotsesside sujuvuse ka karmides oludes ‒ olgu tegemist laohalduse, tootmise, toodete etiketeerimise või andmesisestuse ja -vahetusega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele