Hiinlased võtavad üle Volvo tehnilised lahendused

Zhejiang Geely Holding Group sõlmis Volvo Car Corporationiga kokkuleppe, mis lubab hiinlastel üle võtta Volvo poolt välja töötatud tehnilisi lahendusi.

Kasutusele võetakse need tehnilised lahendused, millest Volvo on lähima paari aasta jooksul loobumas, vahendas auto24.ee väljaannet Automotive News China.

Tehing annab Volvo emafirma Geely inseneridele juurdepääsu Volvo keskklassi autode veermikele, samuti lahendustele, mis puudutavad auto interjööri ja turvalisust.

Geely esindajad lepete täpsemat sisu ei avanud. Võimalik on, et mõni seni tootmises Volvo mudel antakse tootmiseks pea täielikult Hiinasse üle.

Volvolt tehnoloogiate "laenamine" võimaldab Geely inseneridel ületada tühikut, mis eksisteerib seni Euroopas ja Hiinas toodetud autode vahel.

Teisalt tekitab see küsimusi selle osas, kui kaugele "sünergia" loomine hiinlaste ja Volvo vahel tegelikult läheb ning milliseid tagajärgi see kaasa toob.

Tehing tehnoloogiate edastamiseks pole siiski päris ühepoole, vastutasuks jagatakse rootslastega kogemusi Hiina turu hõivamise ja kulude kokkuhoiu osas.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara