Eesti Energia Jaotusvõrk OÜ võrgutasude hinnatõus oleks praeguses majanduslikus olukorras märkismisväärne, ütles Swedbanki analüütik Annika Paabut, kelle hinnangul pole hinnatõusu taotlus põhjendatud.
"Kas seda on Eesti taastuva majanduse tingimustes vaja? Ma arvan, et see ei ole praegu eriti põhjendatud," märkis ta ERRile. Paabut lisas, et võrgutasude hinnatõus põhjustaks paratamatult hindade kasvu ka muudes valdkondades.
Eesti Energia Jaotusvõrk OÜ esitas konkurentsiametile kooskõlastamiseks uute võrgutasude taotluse, mis toob tarbijaile kaasa kuuarve suurenemise kuue protsendi võrra.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Peaminister Andrus Ansip ägestus mullu oktoobris valitsuse pressikonverentsil Eesti Energia Jaotusvõrgu hinnatõusu taotluse peale, nimetades seda nahaalsuseks ja lauslolluseks.
Eesti Energia Jaotusvõrk OÜ esitas konkurentsiametile kooskõlastamiseks uute võrgutasude taotluse, mis toob tarbijaile kaasa kuuarve suurenemise kuue protsendi võrra.
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.