• 27.01.10, 16:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Energia maksis 1,36 mld krooni dividende

Eesti Energia teatel maksti riigieelarvesse dividende 2008/2009. majandusaasta puhaskasumi ulatuses ehk 1,36 mld krooni.
Dividendid maksti välja 2009. aasta septembris (324 mln krooni) ja novembris (1 036 mln krooni).

Seotud lood

Uudised
  • 30.01.10, 15:22
Savisaar: miks Eesti Energia teema minister Partsu meelest klassiviha õhutab?
 Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ütles täna Tallinnas majanduskonverentsil „Kui palju maksab Eesti Energia?“, et Eesti Energia tähendus riigile ja rahvale on märksa mitmekihilisem, kui hõlpsasti hinnatav turuväärtus.
Uudised
  • 14.03.10, 17:01
Eesti Energia vedas ekspordikasvu
Selles, et jaanuaris Eesti eksport taas üle 14 kuu elavnes, võib "süüdistada" ka Eesti Energiat.
Uudised
  • 27.01.10, 15:50
Eesti Energia teenis 9 kuuga ligi 1,2 miljardit kasumit
Eesti Energia 2009/2010. majandusaasta üheksa kuu äritulud olid 7,36 miljardit krooni, kontserni ärikasumiks kujunes 1,4 miljardit ja puhaskasumiks 1,2 miljardit, teatas ettevõte.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele