Kasahstani naftakompanii Caspian Holdings
aktsia hind hüppas Londoni alternatiivturul AIM täna 38 protsenti, viiele
pennile.
Nafta- ja maagaasikompanii Caspian Holdings teatas, et nende käive kasvas tõenäoliselt, kuna ettevõte sai taas alustada eksporti.
Ettevõte vähendas tegevus- ja tootmiskulusid. Tõusnud nafta hind kergitab käivet ning eksport algab taas esimeses kvartalis.
Ettevõte pumpab naftat üheksast puurtornist Zhengely naftaväljal. Firma turuväärtus on 4,93 mln naela.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.