Soomlaste traadi ja kaabli tootja laiendab tegevust Eestis

Isoleeritud traadi ja kaabli tootja PKC
Eesti korraldab uute töötajate värbamiseks lahtiste uste päeva Keila tehases ja
Haapsalu tehases.

Seoses töömahtude ulatusliku kasvuga korraldab PKC Eesti AS uute töötajate värbamiseks lahtiste uste päeva kolmapäeval, 22. augustil PKC Eesti AS Keila tehases ning neljapäeval, 23. augustil Haapsalu tehases. Mõlemas on uksed avatud 8-20, teatas ettevõte.

„PKC Group Oyj on Eestisse koondanud üha rohkem teadmistepõhist tootmist, sest hindab kõrgelt Eesti tööjõu kvalifikatsiooni ning efektiivsust. Need omadused on heaks eelduseks tippkvaliteediga toodangu valmistamisele, mida vajavad Euroopa autotööstuse ja elektroonikaettevõtted,” ütles PKC Eesti AS juhatuse esimees Jaan Murdla.

„Tavaliselt tootmisettevõtetesse külalisi ei lubata, kuid seekord otsustasime teha erandi. Meie tööd jälgides näevad naised, et suurte autode juhtmestik sarnaneb värvilistele lõngavihtidele ning töö ise meenutab tegevust käsitööringis. Seetõttu ei pelga nad enam sõna "juhtmeköidis", mida meie tavatseme kasutada,” ütles Jaan Murdla.

Ettevõttes on täna 1240 töötajat, kuid seoses tootmismahu kasvuga pakub PKC Eesti AS täiendavalt tööd vähemalt 80 uuele kolleegile, nende hulgas tootegrupi juhile, toodangu planeerijale, tootearenduse insenerile ja tootmistöölistele.

PKC Eesti AS on PKC Group Oyj tütarettevõte, kelle põhitegevuseks on juhtmeköidiste ning ühenduskaablite lepinguline valmistamine tarbesõiduki-, veoauto- ja elektroonikatööstusele.

PKC Group Oyj tehastes Eestis, Brasiilias, Hiinas, Mehhikos, Soomes ja Venemaal töötab ühtekokku üle 4700 inimese.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara